Jak ustawić subskrypcje kanału w filmie na YouTube?

Jednym z najprostszych sposobów na zdobywanie nowych subskrybentów Twojego kanału na YouTube jest włączenie automatycznej subskrypcji. Raz poprawnie ustawiona ułatwia i przypomina widzom o takiej możliwości.
 
Wygląd i moment pojawienia się subskrypcji zależy od Ciebie i Twoich umiejętności montażu wideo. Dodatkowym elementem zachęcającym do kliknięcia subskrypcji jest CTA (Call To Action) czyli wezwanie do działania. Powiedz swojemu widzowi aby zasubskrybował kanał. Ta kombinacja bodźców świetnie wpływa na oglądającego dzięki czemu chętniej wykona działanie, o które został poproszony.

 

Darmowa muzyka do filmu na YouTube

Rozpoczynając przygodę z montażem filmów prędzej czy później zaczniesz szukać muzyki, która stanie się ścieżka dźwiękową. Jeżeli zaczniesz szukać informacji na ten temat w Internecie znajdziesz niezliczoną ilość linków do stron oferujących taką możliwość. Niestety bardzo często po przeszukaniu takiego serwisu i wyborze odpowiedniej ścieżki dźwiękowej okazuje się, że za pobranie następnego pliku trzeba już uiścić opłatę lub utwory, które łatwiej wpadają w ucho tez są płatne.

Moim zdaniem na samym początku lepiej skupić się na pewnym serwisie posiadającym sporą bazę plików niż tracić czas nie mając gwarancji że trafi się na odpowiedni serwis. Serwis, o którym piszę jest bliżej niż ci się wydaje i prawdopodobnie codziennie z niego korzystasz. YouTube zawiera spora bazę plików muzycznych dających możliwość wykorzystywania ich nawet w produkcjach komercyjnych.

Więcej informacji w video poniżej. Pozdrawiam.